שיווק דיגיטלי

אז איפה בדיוק נמצאים הלקוחות שהמתחרים שלכם החמיצו? אם חיפשתם בית שיעניק לכם תמהיל שיווק מנוהל (אך ממזרי) ידע להצביע על הזדמנויות שאחרים לא מזהים (וגם אלו שכן), ויכול לעשות את זה קצת יותר חכם, אז אנחנו פלואו ושיווק חכם ומנוהל יותר זו ההבטחה שלנו.

שיווק ברשתות החברתיות

למצוא בדיוק את הקהל הנכון וליצור חוויה: ניהול סושיאל קפדני עם תוכן יצירתי הוא הנוסחה שלנו. כמות הלייקים או השיתופים היא לרוב לא חזות הכל והעבודה האסטרטגית שלנו מחוייבת לתוצאה הסופית, גידול בלקוחות שלכם.

קידום אורגני וממומן

הלקוחות מחפשים ואתם נמצאים במקום הנכון: קידום אורגני וממומן שמושך גולשים שחיפשו בדיוק את המוצר שלכם. הקידום השיטתי יעשה בשיטות הוגנות בלבד (ללא “דריסת מתחרים”) כשהכלי המרכזי הוא תוכן המושך את הגולשים וגורם למנוע החיפוש לאפיין את האתר כאיכותי ממתחריו.

אסטרטגיה שיווקית

הכל מתוכנן: מתי ובאילו כלים נמשוך את הגולשים הרלוונטיים, מה הצפי לאורך המסלול וכיצד זה מתממשק עם  התקציב והאילוצים שלכם. התכנית האסטרטגית מביטה מגבוה על השיווק כמכלול ומציבה את המטרות ושלבי הביניים בדרך לקבלת לקוחות חדשים.

בניית אתרים

אנחנו יוצרים אתרים מוכווני אתגרים, אצלנו אין כזה דבר “אתר יפה”. יש כזה דבר אתר שמותאם לתכנית העסקית שלכם ונבנה כדי לנצח את היעדים שהוצבו עבורו.

ייעוץ וליווי שיווקי

הידע שלנו תמיד לרשותכם: שיווק הוא מרכיב מרכזי בניהול של העסק ולכן אתם מוזמנים לדבר איתנו לפני ההחלטה הבאה. אנחנו נגיע עם הנתונים, המספרים והידע ואתם, תבואו עם השאלות, ועם הציפיה: איך אפשר לעשות את מה שעשינו עד היום טוב יותר?

קופירייטינג ותוכן

לשקף את הרוח שלכם לתוך המדיה הדיגיטלית: התוכן שלנו מתחיל מהבנה של המוצר והדיאלוג הייחודי בינכם ובין הלקוחות וממשיך לכתיבה קריאיטיבית שמשדרת את היתרונות שלכם ומדבר גם אל הגולש וגם אל מנועי החיפוש. 

חייגו אליי דילוג לתוכן